0 Kč

To nejkrásnější ze smaragdového IrskaIrsko NP.jpg

Termín: 17.07.-24.07.2022

Cena: 29.990,-Kč/os.  32.990,-Kč/os.

Program zájezdu:

1. den: odlet z Prahy do Dublinu. Transfer do hotelu a ubytování. Nocleh.

2. den: snídaně. První zastávkou bude bývalé královské a církevní místo Rock of Cashel, které uchvacuje pohádkovými věžičkami. Poté přejezd ke Cahir Castle - typický irský hrad ze 13. století. Na závěr dne zastávka v kouzelné vesničce Adare s domečky s doškovými střechami. Nocleh (3 noci).

3. den: snídaně. Celodenní okružní cesta po známém Ring of Kerry na poloostrově Iveragh s panoramatickými zastávkami. Můžete navštívit muzeum rašeliny či ochutnat pravý irský chowder (rybí polévka) ve Waterville. Krátká vycházka v NP Killarney po zahradách panství Mucross house. Návrat na hotel a nocleh. 

4. den: snídaně. Celodenní okružní jízdu po poloostrově Dingle začnete na pláži Inch Beach a při projížďce podél rozeklaného pobřeží budete jistě obdivovat dechberoucí výhledy na Atlantský oceán. Prohlídka Gallarus oratoře, která je jednou z nejpůsobivějších raně křesťanských památek, a poté zastavíte v Dinglu - původně rybářském městečku, kde lze ochutnat slanou zmrzlinu. Návrat na hotel a nocleh. 

5. den: snídaně. Přejezd přes řeku Shannon a putování krásnými přírodními scenériemi hrabství Clare povede ke známým Mohérským útesům. Jízda podél pobřeží a zastávka v oblasti národního parku The Burren u vápencové jeskyně ­Ailwee Cave s ochutnávkou irských sýrů. Nocleh (2 noci).

6. den: snídaně. Průjezd národním parkem Connemara, který je proslulý nádhernou přírodou a connemarskými poníky. Návštěva panství Kylemore Abbey s upravenou viktoriánskou zahradou a jezerem. Krátká zastávka v Galway, kulturní metropoli Irska a středisku gaelského jazyka. Návrat na hotel a nocleh.

7. den: snídaně. Návštěva palírny Kilbeggan, kde vás seznámí s historií a výrobou, a budete moci ochutnat zlatavě jantarovou irskou whiskey. Prohlídka nejznámějších míst hlavního města Irska Dublinu - Trinity College, hrad, katedrála sv. Patrika a Temple Bar plný irských hospůdek. Nocleh.

8. den: snídaně. Individuální volno dle letového řádu. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Cena zahrnuje:

  • leteckou přepravu Praha-Dublin-Praha vč. všech letištních poplatků
  • dopravu autobusem dle programu
  • 7 nocí ve 2lůžkovém pokoji ve 3* hotelech se snídaní
  • služby průvodce
  • zákonné pojištění CK proti úpadku ve znění zákona č.159/99 Sb.

Fakultativní příplatky:

  • příplatek za 1lůžkový pokoj – 7.490,-Kč
  • 6x večeře - 3.390,-Kč
  • vstupy cca 100 EUR
  • jízdné MHD

   

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting