0 Kč

Cestovní kancelář Arnica tour

Jsme cestovní kancelář, která si zakládá na zcela individuálním a přátelském přístupu ke svým klientům. Dokážeme pro vás připravit mnoho různorodých výletů a zájezdů za poznáním, kulturou i odpočinkem.

Velice si vážíme toho, že se nám téměř vždy dařilo spolupracovat s kvalitními obchodními partnery, zkušenými průvodci, dopravci apod. a díky tomu připravit zájezd s kvalitními službami, protože naší hlavní prioritou je spokojený klient. Zjišťujeme maximum informací o jednotlivých destinacích, hotelech, programu zájezdu, aby zákazník od nás odcházel spokojen. Snažíme se opírat nejen o naše zkušenosti (majitelka CK několik sezon působila v zahraničí coby delegátka a průvodkyně), ale též vše konzultujeme s místními průvodci a samozřejmostí je i další vzdělávání se v oboru turismu a cestovního ruchu.

Velice nás těší zejména důvěra našich dlouholetých věrných klientů, ze kterých se často stávají naši blízcí přátelé.

Dokážeme zajistit jak skupinové zájezdy pro organizace, firmy či kolektivy, tak také individuální balíčky sestavené dle přání klienta.

Proto s důvěrou nahlédněte do naší nabídky poznávacích i pobytových zájezdů nejen po České republice, ale i dalších zemí světa a vyberte si dovolenou přesně podle svých představ. Jsme vám plně k dispozici pro splnění Vašeho cestovatelského snu.

Kontaktujte nás

Zuzana Zmrhalová

mobil: +420 776 645 231

email: info@arnicatour.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.